Horoskop codzienny RAK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny RAK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 RAK (21.6. - 22.7.)


Horoskop dzisiejszy, Piątek 30.01.2015
Codzienny kariery
Najprawdopodobniej Twoje plany, które powstały jakiś czas temu, mają szansę na realizację. Niewykluczone, że mogą Ci przynieść godziwe zyski. Musisz jednak wziąć pod uwagę czas, to dopiero początek, na efekty trzeba będzie poczekać.

Codzienny erotyczny
Często inni odbierają Cię jako osobę trudną do zdobycia, gdyż bywa, że udajesz obojętność. Jesteś jednak mistrzem uwodzenia, instynkt podpowiada Ci, czego oczekuje bliska Ci osoba. Tak będzie i dzisiejszego dnia, erotyczne napięcie będzie Ci towarzyszyć niemal w każdej jego chwili.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie zgodzisz się na ustepstwa wobec kobiety, która związana jest z działem rolno-spożywczym. Generalnie to dobre posunięcie, na przyszłość zapewnisz sobie stosowne przychody.

Horoskop codzienny erotyczny
Nie bój się dziś przyznać do popełnionego błędu w rozmowie z bliską osobą. Jeśli twój błąd wynikał z niewłaściwej oceny erotycznego nastawienia drugiej strony, podjęta rozmowa pozwoli wam uniknąć w przyszłości podobnych sytuacji. To już połowa drogi do tego, aby go naprawić, a to na pewno bardzo wzmocni Waszą miłość.
   Subscribe in a RSS reader