Horoskop codzienny RYBY

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny RYBY (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 RYBY (19.2. - 20.3.)


Horoskop dzisiejszy, Środa 17.09.2014
Codzienny kariery
Być może coś się odwróci, najlepiej byłoby, aby działało to na Twoją korzyść. Jeśli jednak zachowasz umiar i rozsądek, dasz radę sprostać niekorzystnym splotom okoliczności i napiszesz swój scenariusz.

Codzienny erotyczny
Zapowiada się wieczór obfitujący w miłosne spotkania i upojne chwile w sypialni. Jeśli wykorzystasz swój wrodzony dar uwodzenia masz niepowtarzalną szansę oczarować sobą osobę, o której już od dawna myślisz. Nie bój się podjąć inicjatywy i wyjdź z propozycją randki.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Całkiem możliwe, że dokończysz jakieś wcześniej rozpoczęte sprawy, coś, na co czekasz od dawna. Zrozumiesz, że jesteś w stanie sprostać, nawet solidnie postawionym wyzwaniom. Los działać powinien na Twoją korzyść.

Horoskop codzienny erotyczny
Wszystko wskazuje na to, że przeżyty niedawno zawód miłosny może mocno Cię zdystansować do romansów i jakichkolwiek propozycji, bo wciąż myślisz o związku z przeszłości. Nie zastanawiaj się wciąż nad tym, dlaczego już nie jesteście parą. Zachowaj w pamięci tylko dobre, nieraz bardzo namiętne chwile, jakie były między Wami.
   Subscribe in a RSS reader